Kupte si auto, aniž byste museli šetřit

Škudlíte každou korunu, abyste si mohli někdy v budoucnosti koupit nové auto? Na šetření zapomeňte, protože v dnešní uspěchané době se nejprve nakupuje, potom šetří. První si splňte sen. Finančním řešením je úvěr na auto. V minulosti si lidé nechtěli úvěry brát, protože úroky byly vysoké, mzdy nízké, a tak často nemohli pokrýt své celkové měsíční náklady. Ale dnes je doba jiná a je to právě naopak.

Bankovní vs. nebankovní úvěr na auto

Finanční trh je rozdělený na dva hlavní sektory – bankovní a nebankovní. Pokud půjdete žádat o úvěr na auto do banky, počítejte s delším procesem vyřízením a s mnoha podmínkami, jež musíte splnit. Kritéria jsou u bankovních produktů poměrně přísná. Nesmíte mít záznam v registru dlužníků, musíte si zajistit ručitele a v neposlední řadě po vás banka vyžaduje doložení příjmů.

Proto se mnoho lidí raději rozhoduje pro nebankovní společnosti, u nichž je vyřízení rychlejší a snadnější. Cenou za snadné zřízení je ale o něco vyšší úrok.

Kde si sjednat nebankovní úvěr na auto?

Ale nebankovních společností je tolik, že vybrat tu správnou bude velmi těžké. My vám dáme tip na Nejlepší autopůjčku, která skrývá na úvěr na auto esa v rukávu. V rámci úvěru si můžete zažádat až o 200 000 Kč, které dostanete, aniž by společnost prověřovala vaši finanční historii či po vás vyžadovala potvrzení o příjmu.

Úvěr na auto u Nejlepší autopůjčky je vhodný i pro skupinu lidí s nízkou bonitou. Ocení jej tedy ženy na mateřské dovolené, senioři či zaměstnanci ve zkušební době.

Jakmile úvěr na auto získáte, budete hledat vhodného prodejce, kde auto koupíte. Pokud nepotřebujete mít zbrusu novou káru, můžete navštívit autobazar, který založil Tony Denny. V nabídce má tento autobazar, jehož pobočky jsou v téměř všech velkých městech České republiky, více než 6 000 vozidel, a tak máte z čeho vybírat. Konečně můžete mít vůz, po němž již dlouhá léta toužíte.