V tuzemsku poklesla výroba vozidel

Samotná čísla napovídají o tom, že si automobilový průmysl v tuzemsku nevedl vůbec špatně. Ale ve srovnání s předchozím rokem 2011 výroba vozidel v České republice mírně poklesla. Díky této statistice mohou být zodpovězeny otázky týkající se takzvané „ekonomické krize“.
Pokračovat ve čtení „V tuzemsku poklesla výroba vozidel“

Jak správně uskladnit zimní pneumatiky?

Víte, jak správně uskladnit své zimní pneumatiky? Věděli jste, že nesprávné uskladnění zkracuje jejich životnost? Dokonce můžete nesprávným uložením zimní pneumatiky nenávratně poškodit a další sezónu již budou nepoužitelné. Chcete-li svým pneumatikám zaručit dlouhou životnost, řiďte se normou ISO 2230.
Pokračovat ve čtení „Jak správně uskladnit zimní pneumatiky?“

Kupte si auto, aniž byste museli šetřit

Škudlíte každou korunu, abyste si mohli někdy v budoucnosti koupit nové auto? Na šetření zapomeňte, protože v dnešní uspěchané době se nejprve nakupuje, potom šetří. První si splňte sen. Finančním řešením je úvěr na auto. V minulosti si lidé nechtěli úvěry brát, protože úroky byly vysoké, mzdy nízké, a tak často nemohli pokrýt své celkové měsíční náklady. Ale dnes je doba jiná a je to právě naopak.

Pokračovat ve čtení „Kupte si auto, aniž byste museli šetřit“

Významný obchodník Tony Denny

Slyšeli jste už o člověku jménem Anthony James Danny? Možná vám toto jméno nic neříká, ale určitě jste už slyšeli jméno Tony Denny, o zakladateli významného českého autobazaru. Jedná se o Australana, jehož otec pochází z České republiky. Tony Denny založil v České republice autobazar v roce 1992 a již od svého počátku skrývá autobazar na ojeté auto esa v rukávu.
Pokračovat ve čtení „Významný obchodník Tony Denny“

Nejvýhodnější úvěr na auto

Chcete si koupit ojeté či nové vozidlo, ale nemáte našetřené vlastní finanční prostředky? Nechtějí vám v bance poskytnout úvěr na auto? Nezoufejte, je tu společnost Nejlepší autopůjčka, která se specializuje na poskytování úvěrů na ojetá i nová vozidla. Úvěr na auto je rychlý, snadný a navíc si o něj můžete zažádat prostřednictvím internetu. Již nemusíte nikam chodit. Úvěr na auto je poskytován až na 300 000 Kč a za tuto částku už se dá koupit slušné vozidlo. Nemusíte se obávat nepříjemných dotazů, nebo prověřování vaší finanční historie, jak je tomu například v bance.

Půjčka na auto schválená do 15 minut

Pokud odešlete přes internet žádost o půjčku, můžete se těšit na odpověď, zda je vám půjčka na auto schválena či nikoliv, do 15 minut. Akontace je už od 0 % a dobu splácení můžete prodloužit až na 48 měsíců. Zvolíte si ji dle své aktuální finanční situace. Půjčka na auto po vás vyžaduje při sjednávání pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Nerozlišuje věkovou kategorii, ani měsíční příjem. Dokonce je tato půjčka na auto ideální i pro zaměstnance ve zkušební době, ba dokonce i pro lidi s nízkou bonitou. Auto si tak dnes mohou pořídit například studenti či důchodci.

Kde najít dobrá ojetá vozidla?

Chcete-li si koupit ojeté vozidlo, pak se obraťte na autobazary v Praze či Brně. Na auto esa v rukávu skrývají velké autobazary, které mají pověst stabilní společnosti v celé střední Evropě. Vsaďte na kvalitu, nikoliv na kvantitu. Můžete se těšit na profesionální přístup zaměstnanců, skvělé ceny ojetých vozidel a také na další služby, které k prodeji aut náleží. Již nemusíte chodit pěšky, jezděte autem.

Na ojeté auto esa skrývá autobazar v Praze

Chcete získat ojetý vůz rychle? Pestrou nabídku vám nabízí autobazar v Praze, který má na ojeté auto esa v rukávu. Nejen, že je zajištěna spolehlivost a férové jednání, ale také kvalitní služby. Nadchnou vás příjemné ceny a nabídka z desítky výrobců a stovek modelů. Zatímco v některých autobazarech nemůžete zakoupené vozidlo vrátit, autobazar v Praze nabízí opak. Do sedmi dnů je možné auto v případě nespokojenosti vrátit. Tímto se snaží autobazar v Praze přebít svou konkurenci.
Pokračovat ve čtení „Na ojeté auto esa skrývá autobazar v Praze“