Nová Škoda Octavia

Mladoboleslavská automobilka v únoru vydá do prodeje nové modely Škody Octavia. Tato třetí generace se podle předpokladů Škoda Auto stane bestsellerem. Škoda Octavia nadchne svým ojedinělým designem, který se nese v duchu elegance. Uvnitř vás potěší vysoká funkčnost a moderní bezpečnostní a komfortní systémy.

Pro zajištění ekonomického provozu jsou použity úsporné motory TSI a TDI nové generace. Škoda Octavia je klíčovým modelem automobilky Škoda. Starší generace patřily k těm nejoblíbenějším automobilům v České republice, a teď můžeme s nadšením očekávat, jak dopadne právě nová Škoda Octavia.

ČTĚTE TAKÉ: Škoda Auto je exportér roku

Prostorný interiér, vysoká funkčnost, precizní zpracování, vysoká kvalita, elegantní design a skvělá cena – tak bychom mohli Škodu Octavii charakterizovat v několika slovech. Naplní očekávání všech českých i zahraničních řidičů. Automobilový průmysl se díky nové Škodě Octavia posune opět dopředu.

Velký kufr pro zavazadla

U předchozích generací byl vyčítán malý prostor v interiéru. Ale u nového modelu se tohoto problému obávat nemusíte. Snadno pojme pět cestujících, ale zadní sedadlo uprostřed není vybaveno opěrkou pro hlavu. Nadchne vás také velký kufr, který je ještě větší než u starší generace. Tento kufr snadno pojme zavazadla na dovolenou a podobně. Snaha výrobce byla vydat na trh automobil s moderními prvky. Moderní je na automobilu snad vše – stěrače Bosch Aerotwin, zrcátka, alu kola, ba dokonce i další detaily. Co se designu týče, nelze mu nic vytknout.

Asistenční systémy

Mladoboleslavská automobilka kladla důraz také na asistenční a bezpečnostní systémy. Jedná se o Front Assistent, který slouží pro nouzové brzdění, Lane Assistent pro udržení vozu v jízdním pruhu, nebo Crew Protect Assistent, který připravuje prostor posádky na potenciální nehodu. Systémů je však mnohem více.

Kupte si novou Škodu Octavia a těšte se na ojedinělý požitek z jízdy.